HAKKIMIZDA

Caca Hurda Yıkım ve Geri Dönüşüm 50 yılı aşkın tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz.  Firmamız Hurda Demir, Kurşun, Bakır, Krom, Kablo, Alüminyum, Çinko, Sarı, Çelik Çatı, Fabrika Yıkım Söküm İşleriniz İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.

Hurdacılık sektöründe öncü ve tercih edilen firma olarak amacı müşterilerine en iyi hurda hizmetini sağlamak, hurda hizmetlerini en geniş ürün yelpazesi ile veren tedarikçi olmaktır. Bunun yanı sıra kaliteli ve zamanında hizmet ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlar. 

Cacaolu Hurda; geri dönüşümü destekleyen ve doğayı zararlı atıklardan koruyan, hem kağıt hem de elektronik geri dönüşüme destek olan çevre dostu bir kuruluştur.

Geri dönüşüm bilincini gün geçtikçe daha çok kazandırmak için emek ve gayret sarf eden; doğayı koruma bilincini ülkemize verdiği hizmet faktörü ile taçlandırmaktadır.

Cacaolu Hurda geri dönüşüm sürecini ve bu bilinci yaymak için, atılmak istenilen her adımın ve sürecin, geri dönüşümün doğaya, dünyaya ve insanlığa katkı sağlamasını hedeflemek hedefiyle kurulmuş ve ülkemize sağlamaya çalışmakta olduğu hizmetten mutluluk duyan bir yapıdır.

Farklılıkları, yenilikleri, araştırmayı, eğitimi, bilinçlendirmeyi, katkıda bulunmayı, hem bireysel hem de kurumsal gelişmeyi göz önünde tutarak değişen şartları ve süreci, doğru ve yapıcı hizmet niteliğini, vizyon ve prensip kuralları ile birleştirerek başarılar elde etmeyi amaçlayan, Aynı zamanda; büyüme potansiyellerini geliştirirken katkıda bulunmayı amaçlayan kazandığı misyon niteliğini ve sürecini takım ruhuyla hareket etmek için gün geçtikçe daha çok çaba ve emek sarf eden, ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten şeref duyan bir aileyiz.

BİZE ULAŞIN

Bursa genelinde hizmet veren firmamız, işinde uzman ve güvenilir ekibiyle yerinde keşif ve fiyatlandırma yaparak bina yıkımı işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Plastik, metal ve kağıt tüm hurdalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. Firmamız Hurda Demir, Kurşun, Bakır, Krom, Kablo, Alüminyum, Çinko, Sarı, Çelik Çatı, Fabrika Yıkım Söküm İşleriniz İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.